Agnucaston®

Agnucaston® je přírodní nehormonální lék obsahující extrakt z drmkových plodů (Agni casti fructus extractum siccum).

Přípravek se používá při nepravidelnostech menstruačního cyklu. Regulací cyklu můžeme příznivě ovlivnit plodnost ženy, proto je vhodný i v případě, že plánujete těhotenství.
 
Dále je vhodný při premenstruačním syndromu, který je často spojen s psychickou nevyrovnaností až depresivní náladou, bolestmi hlavy migrenózního typu, event. otoky v oblasti obličeje, rukou a nohou.

Dávkování:

1 tableta denně.

Víte, co znamená premenstruační syndrom (PMS)?

V medicíně se tak označuje soubor fyzických a psychických příznaků, které ženu provázejí několik dnů před začátkem menstruace. Příčiny tohoto problému jsou složité. Za projevy, které Vám komplikují život, může mimo jiné mnoho faktorů vnějších, jako jsou např. stres na pracovišti, způsob života, stravovací návyky civilizační problémy. Všechny tyto faktory mají vliv na poruchy hormonální hladiny Vašeho organismu a zavdávají tak příčinu ke vzniku PMS.

Pokud před svým obdobím pociťujete:

  • podrážděnost, změny nálad
  • neklid, deprese
  • bolesti a otoky prsou
  • bolesti hlavy a v podbřišku
  • otoky nohou a rukou

trpíte tzv. premenstruačním syndromem.

Problémů spojených s PMS se můžete účinným způsobem zbavit nebo je do značné míry zmírnit užíváním rostlinného preparátu Agnucaston®.
 
Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci. Užívání léku nenahradí vyšetření lékařem. K dostání v lékárnách, případně na objednání.Ke stažení