O společnosti

Již více jak 140 let pro Vás vyrábíme kvalitní léky..............

Společnost Schwabe Czech Republic s.r.o. je zastoupením farmaceutické firmy Dr. Willmar Schwabe Gmbh & Co. KG z Karlsruhe, založené už v roce 1866 v Lipsku, která dnes patří k 20 největším a nejstarším farmakologickým producentům v Německu. 

V České republice jsme Vaším partnerem a prostředníkem na poli moderní fytofarmakologie, který je Vám stále k dispozici. Naši kvalifikovaní pracovníci jsou v neustálém kontaktu s lékaři a lékárnami v jednotlivých regionech - organizují školení, semináře - a tím rozšiřují nejnovější celosvětově platné poznatky a výsledky zaznamenané v oblasti výzkumu fytofarmak.

Postavení, které nám v odborných kruzích právem patří, se zakládá na kvalitě a účinnosti i našich léků. Významné výsledky dosažené na poli výzkumu přírodních zdrojů stojí přitom na špičkově vybavených výzkumných laboratořích, kvalifikovaných týmech odborníků, především přírodovědců nejrůznějších zaměření, stejně jako na dlouholetých zkušenostech a tradicích. Firma Dr. Willmar Schwabe se stala světoznámou především objevem dnes již patentově chráněného výrobního procesu produkce extraktu z Ginkgo biloba.

Naším partnerem  je také společnost Bionorica SE. Firma Bionorica SE má mnoholeté zkušenosti ve výzkumu a vývoji rostlinných léků, a to pro nejrůznější indikace. Léky firmy Bionorica SE patří k nejčastěji předepisovaným a jsou pro svou kvalitu vysoce hodnoceny miliony pacientů na celém světě.Dále můžete pokračovat na: