ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Články

Cane foto 1
04. 03. 09:33     před 9 měsíci

Zánět močových cest? Na nic nečekejte, někdy se to samo nezlepší.

Zánět močových cest se ohlašuje symptomy, které nenechají nikoho na pochybách. Bohužel se s nimi potýká nejméně jednou za život každá druhá žena.

Traumeel holen bg
11. 06. 11:39     před více než rokem

Když pohyb a sport trošku „bolí“, má to řešení

Hezké počasí láká k výletům do přírody i sportu na čerstvém vzduchu. Můžeme si jít zaběhat, projet se na kole, nechat se zlákat na kratší či delší výlet nebo...

Pexels cottonbro 4114713
24. 12. 14:03     před téměř 2 roky

Co pomůže při zánětu průdušek?

V období častých nachlazení, která nechtějí ustoupit nebo se stále vrací, se každá rada hodí. Když nezabírají čaje, je čas na léky, ale ty mohou být i přírodního původu, proto rozhodně není třeba váhat s jejich využitím.

Engystol family
07. 12. 11:26     před téměř 2 roky

První pomoc při virových onemocněních

Známe to asi všichni – jakmile teplota na teploměru klesne jen o pár stupňů níž a do ulic se vkrade chlad a zima, už se kolem nás začíná ozývat kašlání, smrkání a je jen otázka času, než sami skončíme s pořádným nachlazením, ne-li rovnou s virózou. Nástup dětí do školních kolektivů, stejně jako otevřené prostory kanceláří, pak šíření nákazy jen podporují. Otázka tedy zní: dá se tomu nějak zabránit?

Abb 19
07. 12. 09:35     před téměř 2 roky

Léčivá pelargonie pomáhá v boji proti virům

Bylina, na kterou se na roky zapomnělo, pomáhá léčit kašel způsobený viry. Pelargonie neboli muškáty jsou rostliny, které zná každý. Kořen jednoho z afrických druhů, Pelargonium sidoides, má vlastnosti, které si zaslouží pozornost. Pomáhá totiž na potíže s dýchacími cestami.

Original snowboard
01. 12. 11:56     před asi 3 roky

Rychleji znovu v akci

Je běžnou praxí, že s prvními příznaky akutních onemocnění dýchacích cest (rýma, kašel, nachlazení, bolest v krku, škrábání v krku...) neběžíme k lékaři a hledáme cesty, jak se rychle opět vrátit do pohody.

Content u doktora
18. 10. 11:47     před asi 3 roky

Lék nebo doplněk stravy?

Víte, co si v lékárně kupujete? Lék nebo doplněk stravy? A jaký je mezi nimi rozdíl?

Original pelargonie
04. 06. 11:50     před více než 4 roky

Co je EPs 7630®

Extrakt z jihoafrické pelargonie - EPs 7630 - je obsažen v léčivém přípravku Kaloba® a používá se k léčbě onemocnění dýchacích cest způsobených viry, které se mohou projevit jako – nachlazení, kašel, bolest při kašli, zvýšená teplota, únava a může je provázet škrábání v krku, rýma a další příznaky nemoci.