ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Již 150 let pro Vás vyrábíme léky

 

V současné době je Dr. Willmar Schwabe farmaceutickou společností, která se aktivně podílí na výzkumu a vývoji. Ročně investuje více jak 35 miliónů eur do výzkumu, v kterém pracuje více jak 100 předních odborníků.

Společnost zaměstnává 3 600 lidí, má obrat 900 miliónů eur a tím se řadí k největším výrobcům fytofarmak na světě. I tak je stále 100% vlastněná rodinou v čele s Olafem Schwabe, který reprezentuje již pátou generaci rodiny.

 

 

V ČR jsme s Vámi již od roku 1996

 V České Republice jsme již od roku 1996 vaším hrdým partnerem na poli moderní fytofarmakologie. Prostřednictvím našich kvalifikovaných zástupců a pracovníků,jsme v neustálém kontaktu s lékaři a lékárnami v jednotlivých regionech České republiky. Organizujeme školení a odborné semináře, zúčastňujeme se odborných kongresů, čímž rozšiřujeme nejnovější celosvětově platné poznatky a výsledky zaznamenané v oblasti výzkumu a vývoje fytofarmak.

Postavení, které nám v odborných kruzích právem patří, se zakládá na kvalitě a účinnosti našich léků, které jsou ve všech atributech unikátní a jejichž výrobní procesy jsou patentově chráněny.